تبلیغات
شادمانی‏ های کوچک - كنسرت موسیقی

جمع كوچكی هستیم كه با كمك و مهرِِِ مهربانانی چون شما، می‏خواهیم گام كوچكی برای تسكین دردهای كودكان تنها و فراموش‏ شده‏‏ ای برداریم كه صدای سكوت بغضشان از همین نزدیكی‏ ها به گوش می‏رسد، همین نزدیكی،پانزده كیلومتری پایتختی پر سروصدا ، از محله‏ های گمنام و خاموش ورامین.

ما را دراین راه، یاری دهید.

پیام صبا

جستجو

 

كنسرت موسیقی

دوشنبه 17 اسفند 1388   15:40

چند وقت بود وبلاگ مشكل پیدا كرده بود و دسترسی به بخش مدیریت امكان نداشت.

    بعد از مدت‏ها كه توانستم سری بزنم دیدم یه پیغام دارم ،از طرف یه گروه موسیقی كه پیشنهاد داده بودند برای بچه‏های مركز شبانه‏روزی یه كنسرت شاد رایگان اجرا كنند. از هولم اول به فیاض بخش زنگ زدم و بعد به باهنر كه زمان برنامه رو باهاشون هماهنگ كنم ، وقتی به همراه مدیرهای این دو مركز به اندازه‏ی كافی وصف عیش كردیم و قند تو دلمون آب شد و كلی خیالات برای اون روز به هم بافتیم، به شماره‏ای كه داشتم زنگ زدم و فهمیدم كه چون دیر تماس گرفته بودم برنامه را برای مركز دیگری اجرا كردند!!!!

    اما مگه فرقی می‏كنه، مهم اینه كه آدمای به این نازنینی همین دور و بر خودمون هستند كه ایده‏های به این قشنگی دارند و برنامه‏ی به این جالبی رو برای بچه‏هایی تدارك دیدند كه حتما بسیار ذوق كردند و لذت بردند، حالا چه فرقی می‏كنه بچه‏های فیاض بخش باشند یا هرجای دیگه....

خسته نباشید دوستان:گروه موسیقی"آوا" و خانم "آیدا خرداد" سرپرست گروه

 


نوشته شده توسط : پیام صبا