تبلیغات
شادمانی‏ های کوچک - بركت

جمع كوچكی هستیم كه با كمك و مهرِِِ مهربانانی چون شما، می‏خواهیم گام كوچكی برای تسكین دردهای كودكان تنها و فراموش‏ شده‏‏ ای برداریم كه صدای سكوت بغضشان از همین نزدیكی‏ ها به گوش می‏رسد، همین نزدیكی،پانزده كیلومتری پایتختی پر سروصدا ، از محله‏ های گمنام و خاموش ورامین.

ما را دراین راه، یاری دهید.

پیام صبا

جستجو

 

بركت

دوشنبه 17 اسفند 1388   15:41


      آقای "شهرام گرانمایه" را دورادور می‏شناختم . از همان زمانی كه كار ساده‏ای داشت، همیشه به دیگران كمك می‏‏کرد. امروز هم كه به یمن هوش و پشتكارش كسب و كارش رونق خوبی گرفته،باز فروتنانه دنبال افراد نیازمند می‏گردد.

   چندی پیش ، مبلغی را به من سپرد.

   با این پول، دو خانواده كه كودكانی معلول داشتند آبگرمكن دار شدند، سه زیرزمین سرد و نمور با ورود سه بخاری معنای خانه پیدا كرد، فرزندان معلول دو خانواده كه خانواده‏هایشان از سختی مشكلات نگهداری از آن‏ها درمانده بودند و در آستانه سپرده شدن به مراكز بهزیستی بودند با خرید ماشین لباسشویی در كنار خانواده‏شان ماندند،دو مادر تنها و بدون سرپرست كه غذایشان را در خانه‏ی همسایگان می‏پختند صاحب گاز شدند، یك نوجوان زندانی كه بابت پرداخت باقیمانده دیه در زندان مانده بود آزاد شد و 16خانواده‏ی بدون سرپرست كه فضای خانه شان از بغض بچه‏هایی سنگین بود كه نه تنها برای عیدشان هیچ عیدی‏ای انتظارشان را نمی‏كشید بلكه در غذای روزانه‏شان مانده بودند، شور و حال دیگری پیدا كردند...

و تازه هنوز مقداری از این پول باقی‏مانده.... عجب بركتی داشت.

پ.ن. سپاس وی‍‍ژه از مسوولین مركز حمایت از معلولین باهنر به خصوص خانم اسماعیلی(مدیر مركز)


نوشته شده توسط : پیام صبا