تبلیغات
شادمانی‏ های کوچک - سونامی مهر

جمع كوچكی هستیم كه با كمك و مهرِِِ مهربانانی چون شما، می‏خواهیم گام كوچكی برای تسكین دردهای كودكان تنها و فراموش‏ شده‏‏ ای برداریم كه صدای سكوت بغضشان از همین نزدیكی‏ ها به گوش می‏رسد، همین نزدیكی،پانزده كیلومتری پایتختی پر سروصدا ، از محله‏ های گمنام و خاموش ورامین.

ما را دراین راه، یاری دهید.

پیام صبا

جستجو

 

سونامی مهر

چهارشنبه 30 تیر 1389   22:28

اگر نخواهم خیلی حس ناسیونالیستی پیدا کنم و بگویم  مردم بی‏نظیری داریم ولی مطمئنم از ملیت‏های کم‏نظیر هستیم.    

  بعد از نوشتن مطلب قبلی، این چندروز مرتب از گوشه و کنار، حتی کسانی که نمیشناسمشان با یک تماس تلفنی یا یک ایمیل، خبر ارسال مبلغی  را می‏دهند و من مثل بارهای پیش که چنین موجی از همدردی عمیق دیگران را تجربه کردم تحت تاثیر این همه شور و مهر قرار می‏گیرم و برایم عادی نمی‏‏شود. حتی دوستان پرمهری در خارج از ایران برای این خانواده کمک ارسال کردند. اصلا میزان مادی کمک مهم نیست این همه لطف و همدردی و حس بی‏توقع انسان‏دوستی بسیار ارزشمند و تاثیرگذار است.

 فکر کردم بهتر است گزارشی از روند مقدار کمک جمع شده و در نهایت نتیجه‏ی این کمک‏ها را این‏جا بنویسم تا دوستان آشنا و نا آشنا از همین‏جا بتوانند پیگیری کنند. 

1- میزان کمک‏های جمع‏آوری شده تا تاریخ بیست و نهم تیرماه : 487 هزارتومان

2- میزان کمک‏های جمع‏آوری شده تا تاریخ سی‏ام تیرماه : 700 هزارتومان
  
3-
میزان کمک‏های جمع‏آوری شده تا تاریخ اول مرداد ماه: یک میلیون و دویست هزار تومان

4-
میزان کمک‏های جمع‏آوری شده تا تاریخ سوم مرداد ماه : یک میلیون و سیصد و پنجاه و شش هزار تومان

5-
میزان کمک‏های جمع‏آوری شده تا تاریخ هفتم مرداد ماه : یک میلیون و هفتصد و هشتاد  هزار تومان


* متاسفانه تا این تاریخ - پایان روز هفتم مرداد - هنوز مکانی برای این خانواده تهیه نشده‏است. از طرف  یک دامداری
و نیز باغی در اطراف خیر آباد قول مساعدی داده شده ‏بود که بعد از اطلاع از وضعیت جسمی پدر خانواده که امکان باغبانی یا کار در دامداری برایش میسر نیست سکونت در این دو مکان نیز میسر نشد. برای ارزان‏ترین مکان موجود در منطقه، بدون پرداخت اجاره‏ی ماهانه ، سه میلیون و پانصد تومان ودیعه  لازم است. البته هنوز امیدواریم که یا شخص نیکوکاری حاضر شود با مبلغ کمتری، این خانواده را سکنی دهد و یا جای ارزان‏تری پیدا کنیم. 

6- میزان کمک‏های جمع‏آوری شده تا تاریخ دوازدهم مرداد ماه: دو میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومان
 
* از تاریخ 11/5/89 توسط یكی از خیرین منطقه این خانواده فعلا اسكان موقت داده شدند تا زمانی كه مكانی برای زندگی‏شان تهیه شود. دیروز عصر باقیمانده وسایلشان به این خانه كه در منطقه باغخواص ورامین قرار دارد منتقل شد(متاسفانه تعدادی از وسایلشان در این مدت دزدیده شده است)


نوشته شده توسط : پیام صبا