تبلیغات
شادمانی‏ های کوچک - تهیه کامپیوتر برای دو نوجوان تحت پوشش

جمع كوچكی هستیم كه با كمك و مهرِِِ مهربانانی چون شما، می‏خواهیم گام كوچكی برای تسكین دردهای كودكان تنها و فراموش‏ شده‏‏ ای برداریم كه صدای سكوت بغضشان از همین نزدیكی‏ ها به گوش می‏رسد، همین نزدیكی،پانزده كیلومتری پایتختی پر سروصدا ، از محله‏ های گمنام و خاموش ورامین.

ما را دراین راه، یاری دهید.

پیام صبا

جستجو

 

تهیه کامپیوتر برای دو نوجوان تحت پوشش

یکشنبه 22 آبان 1390   00:05

 برای تهیه کامپیوتر برای دو نفر از نوجوانان تحت پوشش کانون سرو احتیاج به کمک داریم.

     یک مورد دختری است که بعد از اینکه پدر، او و مادر بیمارش را ترک کرد و به مکان نامعلومی گریخت و او در سن 15 سالگی مجبور به نگهداری از مادر بیمارش شد، مدت ها مبتلا به افسردگی حاد و اختلال دو قطبی شده بود . امسال با اصرار و کمک دوستان و برای رهایی از چنگال افسردگی حاد در کنکور شرکت کرد و در رشته نرم افزار پذیرفته شده و این روزها با شروع دانشگاه، حالش بسیار بهتر شده است. برای تامین هزینه های دانشگاه و داروهای مادر درصدد است کار تایپ و تحقیق پایان نامه و کارهای گرافیکی انجام دهد. کامپیوتر قدیمی ای که قبلا از طرف نیکوکاری به او اهدا شده بود توانایی لازم را ندارد. در حال حاضر احتیاج به سخت افزارهای داخلی مناسب تر برای ارتقاء سیستم دارد.


    دیگری پسر 15 ساله ای است که مبتلا به نوعی سندرم کلیه است . این بیماری منجر به افزایش بیش از حد پروتئین ادرارش می شود و هر یکی دوماهی بدنش شدیدا ورم می کند و باید در بیمارستان بستری شود تا بهبود یابد.  با وجود مشکلات ناشی از بیماری، از دانش آموزان ممتاز هنرستان فنی حرفه ای در رشته کامپیوتر است. اما هنوز در خانه کامپیوتری ندارد.

در صورتی که درصدد ارتقاء سیستم خود، یا انشاءاله خرید لپ تاپ آخرین مدل هستید و به سیستم قبلی خود احتیاج ندارید. اینجا پیغام بگذارید یا به این آدرس ایمیل بفرستید.        saba.payam@gmail.com  نوشته شده توسط : پیام صبا