تبلیغات
شادمانی‏ های کوچک - خرید عیدی برای کودکان سرو

جمع كوچكی هستیم كه با كمك و مهرِِِ مهربانانی چون شما، می‏خواهیم گام كوچكی برای تسكین دردهای كودكان تنها و فراموش‏ شده‏‏ ای برداریم كه صدای سكوت بغضشان از همین نزدیكی‏ ها به گوش می‏رسد، همین نزدیكی،پانزده كیلومتری پایتختی پر سروصدا ، از محله‏ های گمنام و خاموش ورامین.

ما را دراین راه، یاری دهید.

پیام صبا

جستجو

 

خرید عیدی برای کودکان سرو

سه شنبه 22 اسفند 1391   14:27

تصمیم داریم برای کودکان 4 تا 14 سال تحت پوشش کانون سرو، عیدی تهیه نماییم. روز شنبه 27 اسفند 91، همکاران کانون با مشارکت پرسنل شرکت آبفای ورامین، کودکان را برای انتخاب هدیه یا لباس عیدی شان به مرکز خرید می برند. سقف خرید برای هر کودک 50 هزار تومان در نظر گرفته شده است و تاکنون هزینه خرید برای 16 کودک از تعداد کل 33 نفر تامین شده است. اگر مایلید در این پروژه مشارکت داشته باشید علاوه بر کمک مالی همچنین می توانید یا در انجام برنامه خرید، همکاران ما را یاری دهید و یا صرفا همراهمان باشید.

زمان و مکان: شنبه 27 اسفند. ساعت 9.5 صبح.  ورامین. خیابان مجتمع ادارات. خیابان دولت. شرکت آبفای جنوبشرقی استان تهران. واحد برنامه ریزی

شماره حساب برای واریز مبالغ اهدایی :7496 6429 9910 6037 بانک ملی- به نام پیام صبا

اگر مبلغی واریز کردید لطفا  از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیام کوتاه، در مورد مبلغ مورد نظر و اینکه این مبلغ برای مشارکت در خرید عیدی بچه هاست ما را آگاه نمایید. 


 


نوشته شده توسط : پیام صبا