تبلیغات
شادمانی‏ های کوچک - مطالب دی 1390

جمع كوچكی هستیم كه با كمك و مهرِِِ مهربانانی چون شما، می‏خواهیم گام كوچكی برای تسكین دردهای كودكان تنها و فراموش‏ شده‏‏ ای برداریم كه صدای سكوت بغضشان از همین نزدیكی‏ ها به گوش می‏رسد، همین نزدیكی،پانزده كیلومتری پایتختی پر سروصدا ، از محله‏ های گمنام و خاموش ورامین.

ما را دراین راه، یاری دهید.

پیام صبا

جستجو

 

سپاس‏گزاری

پنجشنبه 29 دی 1390   01:12

                   

   حدود دو ماه پیش برای تهیه دو کامپیوتر برای دو نفر از نوجوانان تحت پوشش کانون سرو تقاضای کمک کردیم. باز هم مثل هر بار شرمنده محبت، لطف و همدلی دوستان شدم. در نتیجه این همراهی زیبا، علاوه بر تهیه دو کامپیوتر مورد نظر، دو دستگاه کامل، دو مونیتور و مبلغی معادل 880,000 تومان وجه نقد جمع آوری شد. دو کامپیوتر دیگر تحویل دو نوجوان دبیرستانی نیازمند دیگر شد و با مبلغ جمع‏آوری شده هم در حال تهیه دو سیستم کامل دیگر برای یک دانشجو و یک دختر معلول که به وسیله کار با کامپیوتر امکان امرار معاش خواهد یافت، هستیم.

    گرچه محبت یکایک عزیزانی که مثل هر بار، ما و مددجویان کانون سرو را حمایت نمودند قابل جبران و سپاسگزاری شایسته نیست، تنها کاری که می‏توانم انجام دهم این است که ساده و صمیمانه، این حضور پرمهر و امیدبخش را ارج گذارم.

    دوستانی که با اهدای سیستم کامل، اجزای مختلف کامپیوتر، ارسال وجه نقد، کمک‌های فکری و پیشنهادات خود، ما را حمایت نمودند:

- آقایان: نوذری پور، مرادی، تاجیک، محور، مهاجر، سلطانیان، آجری، روزبان، رستگار

- خانم‌ها:بلوری، ثبوتی، فراهانی، فاتحی، شربیانی، کلانتری، ناهید، فرشته صمدانی، پرستو قربانی، سحر بوذری

- دوست ناشناس بامحبتی که گویا اتفاقی با وبلاگ ما آشنا شدند و مبلغ 500000 تومان به حساب من واریز نمودند.

    و سپاس ویژه از همسرم (شهرام فرضی) بابت کلیه زحمات خرید، تهیه و جابجایی وسایل

    با امید به توانمندسازی هرچه بیشتر مددجویان و آرزوی این که مهر بی‏ دریغ قلبتان که از نعمت‌های نادر این روزگار است همچنان پایدار بماند. 


نوشته شده توسط : پیام صبا