تبلیغات
شادمانی‏ های کوچک - مطالب مرداد 1392

جمع كوچكی هستیم كه با كمك و مهرِِِ مهربانانی چون شما، می‏خواهیم گام كوچكی برای تسكین دردهای كودكان تنها و فراموش‏ شده‏‏ ای برداریم كه صدای سكوت بغضشان از همین نزدیكی‏ ها به گوش می‏رسد، همین نزدیكی،پانزده كیلومتری پایتختی پر سروصدا ، از محله‏ های گمنام و خاموش ورامین.

ما را دراین راه، یاری دهید.

پیام صبا

جستجو

 

کنسرت بازدم زندگی

چهارشنبه 9 مرداد 1392   23:06

                                                                                                    "باز- دم زندگی را به ریه‏های مریم بازگردانیم."

   کنسرت خیریه کلارینت، گیتار و پرکاشن با اجرای دست چینی از قطعات فولکلور جهانی و ساخته های امید خادم صبا و فرید حامدی، و همکاری آموزشگاه زروان و کانون سرو، روز جمعه -4  مرداد 1392-  ساعت 18 در سالن آموزشگاه موسیقی زروان اجرا گردید. 

   اجرای این برنامه، بی تردید، مرهون همدلی بی شائبه آقای پارسا (مدیر آموزشگاه زروان) و همراهی پرمهر آقایان: فرید حامدی (گیتار) و محمدرضا رئیسی (پرکاشن) و برادرم-امید خادم صبا(کلارینت)-  بوده است.

 با وجود این که برنامه ریزی کنسرت در زمانی کمتر از یک هفته انجام شد، اما اجرای موسیقی، صمیمی، هماهنگ و بسیار دلنشین بود و  گرچه فرصت برای تبلیغ بسیار کم بود، اما دوستان مهربان زیادی چه حضوری و چه غیر حضوری از این برنامه حمایت کردند

     تمامی درآمد حاصل از این برنامه کهجمعا  3 میلیون و 170  هزار تومان بوده است برای کمک به تامین هزینه های درمان دختری 19 ساله – مریم- از مددجویان تحت پوشش کانون سرو  هزینه گردید که به دلیل  مشکل حاد ریوی و پیوند ریه ناموفق در شرایط بحرانی قرار دارد. هزینه کردها شامل: هزینه بیمارستان ماه پیش (593 هزارتومان)، خرید 60 عدد قرص Valgancyclovir 600 (2 میلیون و 346 هزارتومان، برای مصرف یک ماه) و خرید کپسول اکسیژن و ملزمات (258 هزارتومان) بوده است. 

    مریم که پس از سال‏ها زمینگیر بودن و تنفس با دستگاه، در شهریورماه 91 با انجام عمل پیوند ریه دوباره امید به زندگی در او زنده شده بود، متاسفانه به دلیل همزمانی با تحریم دارویی، هزینه بالای داروهای بعد از پیوند و عدم امکان رسیدگی‏های پزشکی به موقع، پیوند ریه‏اش پس زده شد و اکنون در شرایط حاد جسمی و روحی قرار دارد. 

        طبق گفته پزشکان معالجِ مریم در بیمارستان امام خمینی، شرایط ایده‏آل برای درمان مریم، بستری بودن مدام در بیمارستان و تحت مراقبت ویژه قرار داشتن و مصرف مرتب داروهای خاص است که متاسفانه به دلیل هزینه‏های بالا و مشکلات و بیماری مادر مریم امکان‏پذیر نمی‏باشد. در حال حاضر مریم هر ماه 14 روز در بیمارستان می‏ماند و هر دو ماه نیز برای انجام بررسی وضعیت ریه‏اش، در اتاق عمل، تحت معاینات ویژه‏ای قرار می‏گیرد که هزینه سنگین جداگانه‏ای دارد. همچنین فقط هزینه قرص مورد احتیاج ماهانه‏اش بعد از توصیه نامه بهزیستی و هلال احمر و تخفیف نهایی حداقل دو میلیون و 300 هزار تومان می‏‏باشد. 

    اگر به هر طریقی: امکان تهیه دارو، امکان تهیه دستگاه های پزشکی مورد نیاز، هماهنگی با بیمارستان برای تخفیف بیشتر یا بستری نمودن رایگان، کمک به رفت و آمد مریم و مادر از ورامین به تهران، هماهنگی برای انجام آزمایشات پزشکی خارج از بیمارستان به صورت رایگان، تمایل به همکاری دارید یا مایل به پرداخت کمک نقدی هستید با شماره 2033204-0912 پیام صبا هماهنگ فرمایید.

   در پایان باز هم از آقایان پارسا، حامدی، رئیسی و برادرم-امید- بابت همکاری صمیمانه برای اجرای این برنامه و همه عزیزانی که به اشکال مختلف ما را حمایت کردند سپاسگزارم.


نوشته شده توسط : پیام صبا